Zakończenie roku Pszczółek i Biedronek

Dzień 22 czerwca był bardzo szczegolnym dniem w Publicznym Przedszkolu Samorządowym ,,Bajkowa Kraina" w Zbiersku. Dzieci 6 letnie z grupy Pszczółki I Biedronki uroczyście pożegnały przedszkole. Uroczystość rozpoczęła się pięknym tańcem w wykonaniu absolwentów. Następnie dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki, przy których pojawiły się łezki w oczach. Część artystyczną przygotowały wychowawczynie grup, które ze smutkiem żegnały się że swoimi wychowankami. Pani Dyrektor skierowała piekne słowa pożegnania do absolwentów oraz słowa podziękowania dla rodziców, którzy z dużym zaangażowaniem przyczynili się do uświetnienia tej wspaniałej uroczystości. Pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola i ksiazki naszym absolwentom wręczyli: Pani Dyrektor Przedszkola Małgorzata Kosmala i Burmistrz Stawiszyna Pan Grzegorz Kaczmarek. Dziękujemy wszystkim przybyłym Gościom, Rodzicom i dzieciom za udział w tej wyjątkowej uroczystości naszego przedszkola.

Data dodania: 2022-06-24 14:04:05
Data edycji: 2022-06-24 14:09:47