Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Oferta edukacyjna

Do Publicznego Przedszkola Samorządowego "Bajkowa Kraina" uczęszcza 142 dzieci. Od września bieżącego roku w placówce funkcjonuje 6 oddziałów dziecięcych, w tym dwa w ramach Projektu Unii Europejskiej. Nazwy poszczególnych grup dziecięcych to: Pszczółki, Biedronki, Krasnale, Misie, Motylki, Żabki. Sale zajęć są przestrzenne, funkcjonalne, bezpiecznie urządzone i wyposażone w ergonomiczny sprzęt, dostosowany do wieku dzieci. Posiadające niezbędne atesty i certyfikaty.

 

Publiczne Przedszkole Samorządowe "Bajkowa Kraina" w Zbiersku znajduje się na terenie Gminy Stawiszyn, w powiecie kaliskim, województwie wielkopolskim. W Przedszkolu wykorzystywane są nowoczesne osiągnięcia technologii multimedialnych w edukacji, takie jak: tablica interaktywna, czy magiczny dywan. Wizytówką Przedszkola jest piękny, o bardzo dużej powierzchni taras, gdzie sprzęt do zabaw dzieci wkomponowany jest w bogatą roślinność. Miejsce to stanowi skarbnicę wiedzy przyrodniczej naszych wychowanków. Na terenie Przedszkola odbywa się mnóstwo imprez i uroczystości, gdzie nasi wychowankowie reprezentują swoje umiejętności i zdolności artystyczne. W placówce pracują wykwalifikowani nauczyciele. Nasze przedszkolaki korzystają z zajęć dodatkowych, takich jak: język angielski, zajęcia logopedyczne, zajęcia Integracji Sensorycznej, rytmika, zajęcia w-f, fizjoterapia, zajęcia teatralne. 

 

W chwili obecnej, przedszkole dysponuje: sześcioma salami dydaktycznymi, trzema łazienkami dla dzieci, szatniami znajdującymi się w holu, Salą Integracji Sensorycznej, gabinetami dla specjalistów, pomieszczeniami administracyjnymi, gabinetem dyrektora, pokojem nauczycielskim, pomieszczeniami kuchennymi z zapleczem magazynowym. 

Data dodania: 2018-08-03 15:25:16
Data edycji: 2020-11-24 16:56:23
Ilość wyświetleń: 4025
godło Polski - link do strony głównej
Kontakt

62-830 Zbiersk

ul. Zbiersk Cukrownia 81

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej