Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Oferta edukacyjna

Do Publicznego Przedszkola Samorządowego "Bajkowa Kraina" uczęszcza 142 dzieci. Od września bieżącego roku w placówce funkcjonuje 6 oddziałów dziecięcych, w tym dwa w ramach Projektu Unii Europejskiej. Nazwy poszczególnych grup dziecięcych to: Pszczółki, Biedronki, Krasnale, Misie, Motylki, Żabki. Sale zajęć są przestrzenne, funkcjonalne, bezpiecznie urządzone i wyposażone w ergonomiczny sprzęt, dostosowany do wieku dzieci. Posiadające niezbędne atesty i certyfikaty.

 

Publiczne Przedszkole Samorządowe "Bajkowa Kraina" w Zbiersku znajduje się na terenie Gminy Stawiszyn, w powiecie kaliskim, województwie wielkopolskim. W Przedszkolu wykorzystywane są nowoczesne osiągnięcia technologii multimedialnych w edukacji, takie jak: tablica interaktywna, czy magiczny dywan. Wizytówką Przedszkola jest piękny, o bardzo dużej powierzchni taras, gdzie sprzęt do zabaw dzieci wkomponowany jest w bogatą roślinność. Miejsce to stanowi skarbnicę wiedzy przyrodniczej naszych wychowanków. Na terenie Przedszkola odbywa się mnóstwo imprez i uroczystości, gdzie nasi wychowankowie reprezentują swoje umiejętności i zdolności artystyczne. W placówce pracują wykwalifikowani nauczyciele. Nasze przedszkolaki korzystają z zajęć dodatkowych, takich jak: język angielski, zajęcia logopedyczne, zajęcia Integracji Sensorycznej, rytmika, zajęcia w-f, fizjoterapia, zajęcia teatralne. 

 

W chwili obecnej, przedszkole dysponuje: sześcioma salami dydaktycznymi, trzema łazienkami dla dzieci, szatniami znajdującymi się w holu, Salą Integracji Sensorycznej, gabinetami dla specjalistów, pomieszczeniami administracyjnymi, gabinetem dyrektora, pokojem nauczycielskim, pomieszczeniami kuchennymi z zapleczem magazynowym. 

Data dodania: 2018-08-03 15:25:16
Data edycji: 2020-11-24 16:56:23
Ilość wyświetleń: 3299
godło Polski - link do strony głównej
Kontakt

62-830 Zbiersk

ul. Zbiersk Cukrownia 81

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej