Wizyta w Banku w Stawiszynie

Edukacja finansowa najmłodszych to wspaniałe i ambitne zadanie. Promowanie idei mądrego gospodarowania pieniądzmi wśród dzieci może owocować w przyszłości rozważnymi i trafnymi decyzjami finansowymi. Dlatego też dzisiaj przedszkolaki z grup ,,Krasnale" oraz ,,Misie'' z Naszego przedszkola uczestniczyły w wycieczce do Banku Spółdzielczego, oddział w Stawiszynie.

W czasie tej ciekawej wycieczki dzieci poszerzyły swoją wiedzę na temat pracy bankowca, oszczędzania i gospodarowania pieniędzmi. Dowiedziały się również co to jest bank i dlaczego w bankach przechowywane są pieniądze.

Dzieci otrzymały również upominki mające im przypominać wizytę w oddziale agencji banku.

Pani Dyrektor oraz Pracownikom Banku Spółdzielczego w Pleszewie, oddział w Stawiszynie, składamy serdeczne podziękowania za miłą atmosferę, upominki i przekazaną wiedzę.

Data dodania: 2024-03-28 10:02:29
Data edycji: 2024-03-28 10:03:25