Wioska Świętego Mikołaja

16.11 Żabki odwiedziły Wioskę Świętego Mikołaja w Skansenie Bicz. Na miejscu przywitały nas Elfy i śnieg! Poszukiwanie Mikołaja rozpoczęliśmy od Fabryki prezentów, w której Elfy pakowały już świąteczne upominki. Następnie udaliśmy się do cudownej chatki Świętego Mikołaja w której spotkaliśmy Panią Mikołajową. Oprowadziła nas ona po swoim domku. W dużej sali pachnącej pierniczkami i choinkami dzieci narysowały swoje wymarzone prezenty, Elfy pomogły spakować je do kopert i nakleić znaczki. Były też wspólne tańce i zdjęcia ze Świętym Mikołajem, lepienie pierniczków, które po upieczeniu smakowały doskonale. Na koniec udaliśmy się na pocztę Elfów, gdzie wysłaliśmy wszystkie listy od małych Żabek. Teraz już tylko czekamy aż Mikołaj zostawi pod choinką upragnione prezenty. Dzieci zdecydowanie na nie zasłużyły ?

Data dodania: 2021-11-16 17:41:00
Data edycji: 2021-11-16 17:42:14