Uroczystość wręczenia nagród za udział w konkursie plastycznym ,,Przedszkole Bajkowa Kraina, dawniej i dziś''.

02.06.2022 odbyła się uroczystość wręczenia nagród za udział w konkursie plastycznym „Przedszkole Bajkowa Kraina, dawniej i dziś”. Konkurs został zorganizowany z okazji 70-lecia naszego Przedszkola. Głównymi celami było rozwijanie i promowanie uzdolnień artystycznych dzieci oraz zapoznanie się

z historią działalności przedszkola. Zwycięzcami zostali:

I miejsce Antonina Jagiełło (przedszkole)

II miejsce Tymoteusz Jagiełło ( przedszkole)

III miejsce Kornelia Ratajczyk (przedszkole)

Napłynęła także praca Nikoli Macniak ze szkoły podstawowej, która w tej kategorii zajęła I miejsce. W celu upamiętnienia tego niesamowitego Jubileuszu, zwycięzcy konkursu, wraz z Panią Dyrektor posadzili drzewka, które na długo zostaną na terenie naszego ogrodu.

Data dodania: 2022-06-02 12:40:07
Data edycji: 2022-06-02 12:41:03