Tłusty Czwartek

Grupa ,,Misie" na wycieczce do Publicznego Przedszkola ,,Plastuś" w Rychwale - Bal

Karnawałowy w grupie ,,Sharks''.

Dzisiaj, w Tłusty Czwartek, grupa ,,Misie'' ze słodkim upominkiem wybrała sie na wycieczkę do naszych rówieśników z grupy ,,Sharks'' z zaprzyjaźnionego Publicznego Przedszkola ,,Plastuś" w Rychwale.

Na naszych przedszkolaków czekała tam pięknie ustrojona sala oraz nasi przyjaciele z którymi często korespondujemy.

W bajkowej scenerii, przy pięknej muzyce dzieci bawiły się wspaniale: rozwiązywały zagadki, konkusy taneczne, a uśmiechów i zabaw nie było końca. Przedszkolaki nie zawiedli również w pomysłowości, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek, smoków, kowbojów, Spiderman'ów oraz czarodziejek. Zabawę uprzyjemnił również pyszny poczęstunek.

Bardzo dziękujemy Publiczne Przedszkole "Plastuś" w Rychwale, Pani Dyrektor Magdalenie Pająk oraz Pani Ewelinie Osajdzie za zaproszenie nas do Państwa placówki oraz cudownie spędzony czas.

Współpraca z Państwem to dla nas ogromna przyjemność. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.

Data dodania: 2024-02-09 17:21:40
Data edycji: 2024-02-09 17:23:26