Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Święto Bajkowej Krainy

Święto Bajkowej Krainy

ŚWIĘTO "BAJKOWEJ KRAINY" 

 

"Witajcie w naszej bajce..."

 

4. listopada to wyjątkowa data dla naszego Przedszkola. W tym dniu przypada Święto "Bajkowej Krainy." To wydarzenie pełne radości i uśmiechu, a także wspomnień i wzruszeń. To Święto, które na stałe zapisało się na kartach historii naszego Przedszkola.

 

Na 10. urodziny "Bajkowej Krainy" przybyli wspaniali Goście: Burmistrz Stawiszyna - Pan Grzegorz Kaczmarek, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Stawiszynie - Pani Barbara Włodarczyk, Przedstawiciele Rady Rodziców oraz emerytowani Pracownicy naszego Przedszkola. A jak to w urodziny bywa, otrzymaliśmy mnóstwo wspaniałych prezentów i moc życzeń, za które z całego serca raz jeszcze pragniemy podziękować! 

 

Po odśpiewaniu hymnu "Bajkowej Krainy" nadszedł czas na część artystyczną w wykonaniu naszych Przedszkolaków, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w tańcu i piosence. Dzieci chętnie przedstawiły swoje umiejętności artystyczne, a braw nie było końca! 

 

Kolejnym punktem, była niespodzianka w postaci teatrzyku na podstawie wiersza Juliana Tuwima "Rzepka" w wykonaniu Zespołu "Bajkowej Krainy." Świeżo upieczeni aktorzy profesjonalnie wcielili się w swoje role. Radość publiczności okazała się być bezcenna! A właśnie o to przecież chodzi, bo "Bajkowa Kraina" to uśmiech bez końca!

 

Nie obyło się też bez pysznego, bajkowego tortu, który trafił w nasze gusta! 

 

Dziękujemy Wszystkim przybyłym Gościom za obecność, moc prezentów i miłe słowa  Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by ten dzień stał się radosny i wyjątkowy! 

 

To był wspaniały dzień, prawdziwie bajkowy! 

 

#UrodzinyBajkowejKrainy 

Data dodania: 2022-11-04 21:13:02
Data edycji: 2022-11-04 21:14:11
Ilość wyświetleń: 83
godło Polski - link do strony głównej
Kontakt

62-830 Zbiersk

ul. Zbiersk Cukrownia 81

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej