Pożegnanie przedszkola

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

W środę 21 czerwca odbyło się uroczyste Zakończenie Przedszkola. Absolwenci z grup Biedronki i Pszczółki rozpoczęły część artystyczną od zatańczenia poloneza. Następnie każdy Przedszkolak po raz ostatni miał okazję zaprezentować się na przedszkolej scenie recytując wiersze oraz śpiewając piosenki. W oku Rodziców i zaproszonych gości zakręciła się łezka wzruszenia. W tym ważnym wydarzeniu Przedszkolakom towarzyszli zaproszeni goście: Burmistrz Stawiszyna, Pan Grzegorz Kaczmarek, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Stawiszynie, Pani Barbara Włodarczyk, Ksiądz Proboszcz parafii Zbiersk, Janusz Nowicki, Dyrektor naszego Przedszkola, Pani Małgorzata Kosmala oraz wszyscy pracownicy, a także przedstawicielki Rady Rodziców. Nie mogło również zabraknąć Rodziców naszych wspaniałych Absolwentów, którzy tak licznie przybyli na tę uroczystość. Przedszkolaków pożegnali także młodsi koledzy i koleżanki z grupy Pszczółki.

Po części artystycznej przyszła pora na rozdzanie dyplomów ukończenia przedszkola oraz upominków. Docenieni zostali także Rodzice zaangażowani w życie Przedszkola i grupy. Słowa uznania zostały skierowane również w stronę Wychowawczyń grup.

Po części oficjalnej na zaproszonych gości czekał przygotowany przez niezastąpionych Rodziców słodki poczęstunek.

Data dodania: 2023-07-10 23:11:16
Data edycji: 2023-07-10 23:13:50