Odwiedziny Pani Anity Grabki ?‍♀️

Dziś Nasze przedszkole odwiedziła Pani Anita Grabka która przedstawiła dzieciom z grup Krasnale, Misie, Motylki i Żabki specyfikę swojej trudnej pracy

Pani Anita opowiedziała przedszkolakom o podstawowych zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomniała numery alarmowe. Dzieci otrzymały wskazówki, jak zachować się w sytuacji spotkania osoby obcej oraz ataku groźnego psa. Przedszkolaki chętnie ćwiczyły pozycję „żółwika”, która chroni przed atakiem zwierzęcia. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta. Dzieci dzieliły się także swoimi doświadczeniami, pokazały, że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu.

Składamy Pani Anicie serdeczne podziękowania za poświecony Nam czas.

Data dodania: 2023-10-02 15:11:28
Data edycji: 2023-10-02 15:12:29