Dzień Życzliwości

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ W NASZYM PRZEDSZKOLU

"Dobroć jest jak kwiat - im więcej jej dajesz, tym piękniej kwitnie. Dzisiaj wszyscy staliśmy się ogrodnikami, dbając o rozwój dobroci w naszej przedszkolnej krainie!"

Dziś w Bajkowej Krainie obchodziliśmy wyjątkowy dzień. Był pełen uśmiechów, radości i oczywiście życzliwości!  Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wzięły udział w wielu fascynujących aktywnościach, które połączyły nas w jedną wielką rodzinę pełną dobrych serc.

Magiczne Słowa! Nasi przedszkolacy przypomnieli sobie, czym są "magiczne słowa" i kiedy warto ich używać. W dzisiejszych rozmowach królowały "proszę", "dziękuję" i "przepraszam". To niesamowite, jak małe gesty potrafią sprawić dużo radości!

Dobry Przedszkolak! Razem z dziećmi zastanowiliśmy się, kim jest prawdziwy bohater przedszkolny. Dobry przedszkolak to nie tylko ten, który dzieli się zabawkami, czy uśmiecha się do wszystkich, ale również ten, który potrafi być życzliwy i pomocny. Dziękujemy naszym małym przyjaciołom za codzienny wkład w tworzenie naszej wspaniałej społeczności!

Zgadywanki i Krzyżówki!  Nie mogło zabraknąć także trochę łamigłówek i zabawy umysłowej! Nasze przedszkolaki błyskotliwie radziły sobie zarówno z zagadkami, jak i krzyżówkami. Odkryły, że razem można osiągnąć naprawdę fantastyczne rezultaty!

Konkurs plastyczny! W tym szczególnym dniu nagrodzeni zostali również laureaci i uczestnicy konkursu plastycznego organizowanego pod hasłem: ,,Przedszkolak wie, czym jest dobro!". Głównym celem konkursu było: uwrażliwianie dziecka na dobro, piękno i niesienie pomocy.  Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród przedszkolaków. Wpłynęło aż 46 prac plastycznych. Wszystkie wzbudziły zachwyt, a ich autorzy zasłużyli na wielkie uznanie i pochwałę. Zwyciężyły prace, które odznaczały się samodzielnością, aktywnością twórczą, umiejętnością łączenia ze sobą różnych technik, a także oryginalne ujęcie tematu i ilość włożonej pracy.

Wśród wszystkich prac zostali wyłonieni trzej laureaci. Ponadto w każdej grupie przedszkolnej zostało wyróżnionych trzech uczestników konkursów. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i medale

Serdecznie gratulujemy wygranych oraz życzymy, aby życzliwość i dobro towarzyszyło wszystkim na co dzień.

Data dodania: 2023-11-23 15:54:04
Data edycji: 2023-11-23 15:55:07