DZIEŃ PLUSZOWEGO

MISIA

W dniu 25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia.

Wczoraj swoje święto w przedszkolu obchodziła grupa MISIE. Z tej okazji przyjechali do nich goście, z którymi wcześniej nawiązali listowną korespondencje- grupa rówieśnicza SHARKS z Przedszkola Publiczego ,,Plastuś'' w Rychwale.

Spotkanie grup odbyło się pod hasłem KLINIKA PLUSZOWEGO MISIA. Miało charakter integracyjny i prozdrowotny. Rozpoczęło się od przypomnienia historii pluszowego misia oraz poznaniu się dzieci z obu grup. Po wspólnie zaśpiewanej piosence, na dzieci czekał słodki poczęstunek: lubisiowy torcik oraz owoce z miodem- przysmakiem wszystkich misiów. Po poczęstunku nastąpiło huczne otwarcie kliniki dla pluszowych przyjaciół przedszkolaków. Każdy miś miał założoną imienną kartę pacjenta. Dzieci z radością badały, opatrywały, pielegnowały i opiekowały się swoimi maskotkami, a zabawy nie było końca.

Dziękujemy bardzo przedszkolakom z grupy SHARKS za przybycie, przywiezione słodkie upominki, a przede wszystkim za mile spędzony czas.

Pragniemy również złożyć podziękowania dla Rady Rodziców, dzięki której został zakupiony zestaw małego lekarza dla wszystkich grup z naszego przedszkola. Z pewnością zakupione zabawki umilą dzieciom pobyt w przedszkolu.

DZIĘKUJĘMY

Data dodania: 2023-11-25 15:22:17