Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki to popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. Inspiracją do obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki stało się opowiadanie Petera H. Reynolds’a pt. „The Dot” czyli „Kropka”. Jego bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. W naszym przedszkolu także uwzględniono zajęcia inspirowane kropką. Dzieci uczestniczyły w zabawach tematycznych z kropką w tle. Powstały też wyjątkowe, niepowtarzalne kropkowane prace plastyczne.

Obchody Dnia Kropki w naszym przedszkolu były wspaniałą okazją do porozmawiania z dziećmi na temat ich talentów i zaprezentowania ich, bo przecież każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent...

Data dodania: 2021-10-19 18:05:13
Data edycji: 2021-10-19 18:05:53