Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Aktualności i wydarzenia w naszych grupach...

Aktualności i wydarzenia w naszych grupach...

Nasze przedszkolaki po raz pierwszy wystąpiły na festiwalu tańca ludowego "Pyza". Zaprezentowały się w strojach wiekopolskich w skocznym tańcu "Wisielok". 

Pszczółki otrzymały wyróżnienie. 

Gratulujemy !!!

 

9 maja wszystkie grupy przedszkolne z "Bajkowej Krainy" wybrały się do Kalisza na przedstawienie interaktywne Teatr Show pt."Szewczyk Dratewka". Nasze przedszkolaki, które wylosowały bilet szczęścia miały możliwość zagrania w prawdziwym ilmie ! Z niecierpliwością czekamy na film z udziałem naszych przedszkolaków.

 

W minionym tygodniu Pani Dyrektor wręczyła wyróżnienia dla Rafałka Sławińskiego z grupy Motylki oraz Juleczki Petrol z grupy Misie za udział w konkursie "Cztery Pory Roku", którego organizatorem jest MDK w Kaliszu. Dzieci wykonały prace plastyczne o tematyce "Lato" 

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY !

 

Ale to nie koniec... Dzisiaj również nasze wszystkie Przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz naklejki, a takźe Certyfikat uczestnictwa za udział w ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Podróże Misiołanków". Pani Dyrektor wręczyła nagrodę dla LenkiŁucyk, która zajęła I miejsce w konkursie plastycznym "Podróże Misiołanków". Przedszkolaków odwiedziła również Pani Agnieszka Morawska - Sekretarz Gminy, która przekazała w imieniu Pni Burmistrz ufundowane przez Lokalną Grupę Działania dwa węże, niezbędne przy spacerach dla naszch najmłodszych dzieci. 

 

Dziękujemy !

Data dodania: 2018-08-31 11:35:11
Data edycji: 2018-09-05 10:40:42
Ilość wyświetleń: 511
Godło
Kontakt

62-830 Zbiersk

ul. Zbiersk Cukrownia 81

Bądź z nami
Aktualności i informacje