Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Aktualności i wydarzenia w naszych grupach...

Aktualności i wydarzenia w naszych grupach...

Dnia 22 listopada Pszczółki wzięły udział w zajęciach Sensoplastycznych, które prowadzi Pani Anitka Krzyżaniak.

 

Przedszkolaki miały dużo frajdy i zabawy w trakcie trwania wspólnych zabaw. Zajęcia te, to świetna sprawa ! Nasze dzieci doświadczyły wielu doznań i bodźców dotąd im nieznanych. Nasze Przedszkole podjęło współpracę z Przedszkolami z całej Polski w ramach projektu Pocztówkowe Przedszkole ! W ramach projektu przedszkola będą korespondować ze sobą przez cały rok szkolny wysyłając pocztówki na różne okazje. Tym samym mamy szansę poznać kulturę innych regionów i nawiązać nowe znajomości.

 

Otrzymaliśmy już pierwsze pocztówki, które niebawem zawisną na Pocztówkowej Mapie Polski. My też już wysłaliśmy i z niecierpliwością czekamy na odpowiedź. 

 

Wtorkowy dzień to także zajęcia związane ze zdrowym odżywianiem. Dzieci z grupy Motylków wykonały pyszne i pożywne kanapki wykorzstując do ich wykonania swoje ulubione przekąski, a dzieci z grupy Pszczółek zabawiły się w tworzenie zabawnych postaci ze swoich ulubionych owoców. Dzięki ciekawym i kreatywnym pomysłom powstały wesołe ludki owocowe. Było pysznie i zdrowo !

Data dodania: 2018-08-31 11:26:51
Data edycji: 2018-09-05 10:41:33
Ilość wyświetleń: 458
Godło
Kontakt

62-830 Zbiersk

ul. Zbiersk Cukrownia 81

Bądź z nami
Aktualności i informacje