Akcja sprzątanie świata

? ? AKCJA - SPRZĄTANIE ŚWIATA ??

22 kwietnia to wyjątkowa data dla naszej planety. W tym dniu obchodzony jest Dzień Ziemi ?

Dzieci wiedzą, że planeta jest naszym wspólnym dobrem i należy o nią dbać codziennie. Ważne jest, by utrzymywać porządek wokół siebie poprzez segregację odpadów, oszczędzanie wody i światła oraz poprzez ograniczenie emisji spalin ❗

Wszystkie Przedszkolaki uznały zgodnie, że najlepszym prezentem dla naszej planety będzie dzisiaj udział w Akcji Sprzątania Świata ?

Przedszkolaki z "Bajkowej Krainy" znając zasady segregacji śmieci, wyruszyły na pomoc naszej planecie. Wróciliśmy z workami wypełnionymi śmieciami z różnych zakątków naszej miejscowości. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa będzie doskonałym przykładem tego, że świat bez śmieci jest piękny! ????

Data dodania: 2022-04-22 15:43:36
Data edycji: 2022-04-22 15:45:24