Czcionka:

Kontrast:

Przedszkolaki na basenie

W październiku najstarsze przedszkolami rozpoczęły swoją przygodę z basenem. W każdy czwartek pod czujnym okiem pana instruktora dzieci będą uczestniczyć w lekcjach pływania. Przedszkolaki były bardzo zadowolone po pierwszych zajęciach i czuły się jak rybki w wodzie.

Zajęcia na basenie wpływają na wszechstronny rozwój fizyczny, a zajęcia w grupie uczą konstruktywnej pracy zespołowej, zdrowej rywalizacji, zachęcają do zawiązywania przyaźni, wspomagając pozytywne relacje międzyludzkie. Pływanie jest dyscypliną, której nauka wymaga myślenia, koncentrowania się, zapamiętywania - i tak jak każda aktywność fizyczna może doskonale wpływać a wyniki w nauce.

7 października w naszym przedszkolu królował Pan Kartofel. :-)

Kapryśna, jesienna pogoda nie pozwoliła nam zorganizować zabaw na świeżym powietrzu... ale w przedszkolu też było miło i zabawnie.

W każdej grupie odbyły się zajęcia, którym głównym bohaterem był ziemnia, powstały piękne prace a dzieci usłyszały różne ciekawostki o popularnym warzywie.

Mieliśmy również możliwość spróbowania różnych ziemniaczanych pyszności. Były frytki, pieczone ziemniaczki, gotowane ziemniaczki...

I oczywiście nie zabrakło wielkopolskiej gziki.

62-830 Zbiersk

ul. Zbiersk Cukrownia 81