Czcionka:

Kontrast:

Pasowanie 2016

27 padziernika 2016r. w godzinach popołudniowych odbyło się w naszym Przedszkolu pasowanie na przedszkolaka.

Nasze dzielne przedszkolaki z grupy "Misie" przeniosły się w zaczarowaną, morską krainę. Przedszkolaki ubrane były w marynarskie chusty, wspólnie ze swoimi paniami, zaprezentowały się rodzicom w programie artystycznym. Były wiersze, piosenki i tańce. Każdy starał się być dzielnym i odważnym, mimo, że łezka kręciła się w oku. Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania.

Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Uwieńczeniem spotkania był tort - niespodzianka przygotowany przez Rodziców. Bardzo dziękujemy Rodziom za tak liczne przybycie i pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

62-830 Zbiersk

ul. Zbiersk Cukrownia 81